ΝΕΑ
A+ A A-
Β' Κατηγορία Τοπικού Πρωταθλήματος Ν. Έβρου 2019 - 2020 Βόρειος Όμιλος
Print
1η Αγωνιστική Πρωταθλήματος Β' ΕΠΣ Β.Ο. 28-09-2019 17:00 Ένωση Λυκόφης/Κορνοφωλιάς 0 : 3 Π.Α.Ε. Ριζίων
  29-09-2019 17:00 Ομόνοια Φυλακίου 0 : 7 Δόξα Ελληνοχωρίου
  29-09-2019 17:00 Ακρίτας Νέας Βύσσας 1 : 1 Ατρόμητος Ασπρονερίου

2η Αγωνιστική Πρωταθλήματος Β' ΕΠΣ Β.Ο. 06-10-2019 11:00 Δόξα Στέρνας 3 : 0 Ασπίδα Θουρίου
  06-10-2019 11:00 Δόξα Ορεστιάδας 2 : 1 Ομόνοια Φυλακίου
  06-10-2019 11:00 Π.Α.Ε. Ριζίων 2 : 0 Ηρακλής Σαγήνης
  06-10-2019 11:00 Δόξα Ελληνοχωρίου 2 : 2 Ακρίτας Νέας Βύσσας
  06-10-2019 16:30 Ατρόμητος Ασπρονερίου 4 : 0 Δόξα Δόξας
  06-10-2019 16:30 Ακρίτας Ορμενίου 2 : 0 Ένωση Λυκόφης/Κορνοφωλιάς

1η Αγωνιστική Πρωταθλήματος Β' ΕΠΣ Β.Ο. 09-10-2019 16:30 Δόξα Δόξας 0 : 3 Ηρακλής Σαγήνης
  09-10-2019 16:30 Δόξα Ορεστιάδας 0 : 3 Δόξα Στέρνας

3η Αγωνιστική Πρωταθλήματος Β' ΕΠΣ Β.Ο. 12-10-2019 16:30 Ομόνοια Φυλακίου 0 : 8 Ακρίτας Νέας Βύσσας
  13-10-2019 11:00 Δόξα Δόξας 2 : 2 Δόξα Ελληνοχωρίου
  13-10-2019 11:00 Ασπίδα Θουρίου 3 : 3 Δόξα Ορεστιάδας
  13-10-2019 16:30 Π.Α.Ε. Ριζίων 0 : 3 Ατρόμητος Ασπρονερίου
  13-10-2019 16:30 Ηρακλής Σαγήνης 0 : 0 Ακρίτας Ορμενίου
  13-10-2019 16:30 Ένωση Λυκόφης/Κορνοφωλιάς 4 : 3 Δόξα Στέρνας

4η Αγωνιστική Πρωταθλήματος Β' ΕΠΣ Β.Ο. 20-10-2019 11:00 Δόξα Στέρνας 3 : 5 Ηρακλής Σαγήνης
  20-10-2019 11:00 Ασπίδα Θουρίου 4 : 0 Ομόνοια Φυλακίου
  20-10-2019 16:00 Δόξα Ορεστιάδας 0 : 1 Ένωση Λυκόφης/Κορνοφωλιάς
  20-10-2019 16:00 Ακρίτας Ορμενίου 2 : 4 Ατρόμητος Ασπρονερίου
  20-10-2019 16:00 Δόξα Ελληνοχωρίου 0 : 1 Π.Α.Ε. Ριζίων
  21-10-2019 16:00 Ακρίτας Νέας Βύσσας 3 : 1 Δόξα Δόξας

5η Αγωνιστική Πρωταθλήματος Β' ΕΠΣ B.Ο. 26-10-2019 16:00 Ακρίτας Ορμενίου 1 : 1 Δόξα Ελληνοχωρίου
  26-10-2019 16:00 Ένωση Λυκόφης/Κορνοφωλιάς 2 : 0 Ασπίδα Θουρίου
  27-10-2019 11:00 Π.Α.Ε. Ριζίων 3 : 0 Ακρίτας Νέας Βύσσας
  27-10-2019 11:00 Ηρακλής Σαγήνης 1 : 0 Δόξα Ορεστιάδας
  27-10-2019 15:00 Ατρόμητος Ασπρονερίου 4 : 0 Δόξα Στέρνας
  27-10-2019 15:00 Ομόνοια Φυλακίου 1 : 7 Δόξα Δόξας

6η Αγωνιστική Πρωταθλήματος Β' ΕΠΣ Β.Ο. 02-11-2019 15:00 Δόξα Ορεστιάδας 1 : 4 Ατρόμητος Ασπρονερίου
  02-11-2019 15:00 Ένωση Λυκόφης/Κορνοφωλιάς 6 : 1 Ομόνοια Φυλακίου
  03-11-2019 11:00 Ασπίδα Θουρίου 0 : 1 Ηρακλής Σαγήνης
  03-11-2019 15:00 Δόξα Δόξας 4 : 1 Π.Α.Ε. Ριζίων
  03-11-2019 15:00 Ακρίτας Νέας Βύσσας 4 : 0 Ακρίτας Ορμενίου
  04-11-2019 15:00 Δόξα Ελληνοχωρίου 1 : 1 Δόξα Στέρνας

7η Αγωνιστική Πρωταθλήματος Β' ΕΠΣ Β.Ο. 09-11-2019 15:00 Ατρόμητος Ασπρονερίου 10 : 2 Ασπίδα Θουρίου
  09-11-2019 15:00 Ακρίτας Ορμενίου 3 : 1 Δόξα Δόξας

1η Αγωνιστική Πρωταθλήματος Β' ΕΠΣ Β.Ο. 09-11-2019 16:30 Ασπίδα Θουρίου 0 : 2 Ακρίτας Ορμενίου

7η Αγωνιστική Πρωταθλήματος Β' ΕΠΣ Β.Ο. 10-11-2019 11:00 Δόξα Στέρνας 0 : 4 Ακρίτας Νέας Βύσσας
  10-11-2019 11:00 Ομόνοια Φυλακίου 1 : 3 Π.Α.Ε. Ριζίων
  10-11-2019 15:00 Ηρακλής Σαγήνης 1 : 2 Ένωση Λυκόφης/Κορνοφωλιάς
  10-11-2019 15:00 Δόξα Ελληνοχωρίου 5 : 0 Δόξα Ορεστιάδας

8η Αγωνιστική Πρωταθλήματος Β' ΕΠΣ Β.Ο. 16-11-2019 15:00 Δόξα Δόξας 4 : 4 Δόξα Στέρνας
  16-11-2019 15:00 Ηρακλής Σαγήνης 4 : 0 Ομόνοια Φυλακίου
  17-11-2019 11:00 Ακρίτας Νέας Βύσσας 2 : 1 Δόξα Ορεστιάδας
  17-11-2019 11:00 Ασπίδα Θουρίου 0 : 2 Δόξα Ελληνοχωρίου
  18-11-2019 15:00 Π.Α.Ε. Ριζίων 1 : 0 Ακρίτας Ορμενίου
  18-11-2019 15:00 Ένωση Λυκόφης/Κορνοφωλιάς 1 : 1 Ατρόμητος Ασπρονερίου

Login or Register

LOG IN

Register

User Registration