ΝΕΑ
A+ A A-
ΑΝΔΡΙΚΟ ΚΥΠΕΛΛΟ

ΑΝΔΡΙΚΟ ΚΥΠΕΛΛΟ (3)

Α.Ο. Μαΐστρος - Ποντιακός Αλεξανδρούπολης για την Β΄ φάση του Κυπέλλου ΕΠΣ Έβρου 2019-20

Την Τετάρτη 30 Οκτωβρίου 2019 και ώρα 15:00, ο Α.Ο. Μαΐστρου αγωνίζεται κόντρα στον Ποντιακό Αλεξανδρούπολης εντός έδρας για τον νοκ άουτ αγώνα της Β' φάσης του κυπέλλου Ε.Π.Σ. Έβρου

Διαβάστε περισσότερα...

Κλήρωση Β' φάσης Κυπέλλου Ε.Π.Σ. Έβρου 2019-2020

Σήμερα Τετάρτη 9/10/2019 πραγματοποιήθηκε η κλήρωση των ομάδων για την Β' φάση του Κυπέλλου Ε.Π.Σ. Έβρου. Η κλήρωση έγινε στο ξενοδοχείο "Βιέννη" στην Ορεστιάδα στις 12:00 η ώρα. Ο Α.Ο. Μαΐστρος θα αντιμετωπίσει τον Ποντιακό Αλεξανδρούπολης την Τετάρτη 30 Οκτωβρίου 2019 και ώρα 15:00

Τα ζευγάρια που κληρώθηκαν για την φάση των νοκ άουτ αγώνων είναι τα παρακάτω:

 

Για τον Νότιο όμιλο:

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ & ΩΡΑ
Ακρίτας Δαδιάς Α.Ο. Μοναστηρακίου Τετάρτη 30/10  15:00
Θράκη Φερών Έβρος Σουφλίου Τετάρτη 30/10  15:00
Εθνικός Αλεξανδρούπολης Ιπποκράτης Αλεξανδρούπολης Τετάρτη 30/10  15:00
Ένωση Αλεξανδρούπολης Α.Ε. Ν. Χιλής Τετάρτη 30/10  15:00
Ατρόμητος Άβαντα Α.Σ. Φορτούνα Τετάρτη 30/10  15:00
Α.Ε.Κ. Έβρου Νίκη Απαλού Τετάρτη 30/10  15:00
Α.Ο. Μαΐστρος Ποντιακός Αλεξανδρούπολης Τετάρτη 30/10  15:00

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Για τον Βόρειο όμιλο:

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ & ΩΡΑ
Ορέστης Ορεστιάδας Ηρακλής Σαγήνης Τετάρτη 23/10 15:30
Α.Ο. Νεοχωρίου Ακρίτας Νέας Βύσσας Τετάρτη 23/10 15:30
Δόξα Στέρνας Π.Α.Ε. Ριζίων Τετάρτη 23/10 15:30
Άρδας Καστανέων Ατρόμητος Ασπρονερίου Τετάρτη 23/10 15:30
Δόξα Ελληνοχωρίου Ένωση Οινόης Τετάρτη 23/10 15:30
Ορφέας Σοφικού Α.Ε. Διδυμοτείχου Τετάρτη 23/10 15:30

* Όλοι οι αγώνες είναι νοκ άουτ και σε περίπτωση ισοπαλίας θα υπάρξει παράταση και πέναλτι. 

Διαβάστε περισσότερα...

Κλήρωση Κυπέλλου Ε.Π.Σ. ΈΒΡΟΥ 2019-2020

Σήμερα Τετάρτη  28-8-2019 στο Ξενοδοχείο Κουκούλι στο Σουφλί πραγματοποιήθηκαν

οι κληρώσεις των διοργανώσεων της ΕΠΣ Έβρου. Οι όμιλοι του Κυπέλλου θα απαρτίζονται

από 38 ομάδες χωρισμένες σε 13 ομίλους οι οποίοι διαμορφώθηκαν βάσει γεωγραφικών

κριτηρίων. Η 1η Φάση των ομίλων θα ξεκινήσει στις 07/09/19 και θα ολοκληρωθεί στις

22/09/19.

 

1ος ΟΜΙΛΟΣ 


1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΒΥΣΣΑ - ΘΟΥΡΙΟ
ΡΕΠΟ ΟΡΕΣΤΗΣ

2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΟΡΕΣΤΗΣ - ΒΥΣΣΑ
ΡΕΠΟ ΘΟΥΡΙΟ

3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΘΟΥΡΙΟ - ΟΡΕΣΤΗΣ
ΡΕΠΟ ΒΥΣΣΑ

2ος ΟΜΙΛΟΣ


1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΟΙΝΟΗ - ΣΤΕΡΝΑ
ΡΕΠΟ ΔΟΞΑ ΟΡΕΣΤΙΑΔΑΣ

2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΔΟΞΑ ΟΡΕΣΤ. - ΟΙΝΟΗ
ΡΕΠΟ ΣΤΕΡΝΑ

3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΣΤΕΡΝΑ - ΔΟΞΑ ΔΟΞΑΣ
ΡΕΠΟ ΟΙΝΟΗ

3ος ΟΜΙΛΟΣ 


 1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΡΔΑΣ - ΡΙΖΙΑ
ΡΕΠΟ ΟΡΜΕΝΙΟ

2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΟΡΜΕΝΙΟ - ΑΡΔΑΣ
ΡΕΠΟ ΡΙΖΙΑ

3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΡΙΖΙΑ - ΟΡΜΕΝΙΟ
ΡΕΠΟ ΑΡΔΑΣ

4ος ΟΜΙΛΟΣ

 
 1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΣΟΦΙΚΟ - ΔΟΞΑ ΔΟΞΑΣ
ΡΕΠΟ ΑΣΠΡΟΝΕΡΙ

2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΣΠΡΟΝΕΡΙ - ΣΟΦΙΚΟ
ΡΕΠΟ ΔΟΞΑ ΔΟΞΑΣ

3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΔΟΞΑ ΔΟΞΑΣ - ΑΣΠΡΟΝΕΡΙ
ΡΕΠΟ  ΣΟΦΙΚΟ

5ος ΟΜΙΛΟΣ


1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΣΑΓΗΝΗ - ΝΕΟΧΩΡΙ

ΡΕΠΟ ΦΥΛΑΚΙΟ


2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΦΥΛΑΚΙΟ - ΣΑΓΗΝΗ

ΡΕΠΟ ΝΕΟΧΩΡΙ


3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΝΕΟΧΩΡΙ - ΦΥΛΑΚΙΟ

ΡΕΠΟ ΣΑΓΗΝΗ

6ος ΟΜΙΛΟΣ

 

1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

 

 

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΕΔ - ΕΛΛΗΝΟΧΩΡΙ

 

 

 

3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

 

7ος ΟΜΙΛΟΣ 


1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΕΚΛ - ΔΑΔΙΑ

ΡΕΠΟ ΣΟΥΦΛΙ


2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΣΟΥΦΛΙ - ΑΕΚΛ

ΡΕΠΟ ΔΑΔΙΑ


3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΔΑΔΙΑ - ΣΟΥΦΛΙ

ΡΕΠΟ ΑΕΚΛ

8ος ΟΜΙΛΟΣ 


1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΕΘΝΙΚΟΣ - ΧΙΛΗ

ΡΕΠΟ ΜΑΚΡΗ


2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΜΑΚΡΗ - ΕΘΝΙΚΟΣ

ΡΕΠΟ  ΧΙΛΗ


3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΧΙΛΗ - ΜΑΚΡΗ

ΡΕΠΟ ΕΘΝΙΚΟΣ

9ος ΟΜΙΛΟΣ 


1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΚΑΠΠΑΔΟΚΙΑ - ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ

ΡΕΠΟ ΑΒΑΝΤΑΣ


2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΒΑΝΤΑΣ - ΚΑΠΠΑΔΟΚΙΑ

ΡΕΠΟ  ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ


3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ - ΑΒΑΝΤΑΣ

ΡΕΠΟ ΚΑΠΠΑΔΟΚΙΑ

10ος ΟΜΙΛΟΣ 


1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΠΕΠΛΟΣ - ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙ

ΡΕΠΟ ΦΕΡΕΣ


2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΦΕΡΕΣ - ΠΕΠΛΟΣ

ΡΕΠΟ ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙ


3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙ - ΦΕΡΕΣ

ΡΕΠΟ ΠΕΠΛΟΣ

11ος ΟΜΙΛΟΣ 


1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΡΙΣΤΕΙΝΟ - ΑΕΚ ΕΒΡΟΥ

ΡΕΠΟ ΠΟΝΤΙΑΚΟΣ


2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΠΟΝΤΙΑΚΟΣ - ΑΡΙΣΤΕΙΝΟ

ΡΕΠΟ ΑΕΚ ΕΒΡΟΥ


3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΕΚ ΕΒΡΟΥ - ΠΟΝΤΙΑΚΟΣ

ΡΕΠΟ ΑΡΙΣΤΕΙΝΟ

12ος ΟΜΙΛΟΣ 


1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΠΑΛΟΣ - ΔΟΡΙΣΚΟΣ

ΡΕΠΟ ΜΑΪΣΤΡΟΣ


2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΜΑΪΣΤΡΟΣ - ΑΠΑΛΟΣ

ΡΕΠΟ ΔΟΡΙΣΚΟΣ


3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΔΟΡΙΣΚΟΣ - ΜΑΙΣΤΡΟΣ

ΡΕΠΟ ΑΠΑΛΟΣ

13ος ΟΜΙΛΟΣ 


1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΦΟΡΤΟΥΝΑ - ΕΘΝΙΚΟΣ Β΄

 ΡΕΠΟ  ΑΝΘΕΙΑ


2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΝΘΕΙΑ - ΦΟΡΤΟΥΝΑ

ΡΕΠΟ ΕΘΝΙΚΟΣ Β΄


3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΕΘΝΙΚΟΣ Β΄- ΑΝΘΕΙΑ

ΡΕΠΟ ΦΟΡΤΟΥΝΑ

     











 

 

 




 





Διαβάστε περισσότερα...
Συνδρομή σε αυτήν την τροφοδοσία RSS

Login or Register

LOG IN

Register

User Registration